A’Lalique – kosmetologia dla każdego

  Artykuł Sponsorowany
  Salon Kosmetologiczny A'Lalique

  Jeśli potrzebujesz zadbać o swoje ciało, skórę, stopy – oferta nowego koszalińskiego Salonu Kosmetologicznego A’Lalique może być właśnie dla Ciebie! Profesjonalne zabiegi kosmetologiczne znajdziesz tu w bardzo zróżnicowanych cenach – praktycznie na każdą kieszeń.

  A’Lalique działa w Koszalinie zaledwie od dwóch miesięcy. Salon Kosmetologiczny przy ul. Zwycięstwa 186 prowadzi mgr Amanda Szlufik, kosmetolog, która po wielu zawodowych doświadczeniach w gabinetach prowadzonych przez innych, postawiła na własny biznes i indywidualną koncepcję pracy z pacjentami.

  W obrębie kosmetologii i kosmetyki funkcjonuje bardzo wiele specjalizacji. W salonie A’Lalique oferta zabiegów jest starannie dobrana i daje duże spektrum możliwości – od zabiegów przeciwstarzeniowych przez profesjonalną podologię po upiększanie – manicure czy przedłużanie rzęs. W A’Lalique można też skorzystać z masażu. Do wyboru mamy zabiegi lecznicze, relaksacyjne, pielęgnacyjne, a nawet akupresurę stóp czy masaż głowy. Można też wpaść tutaj po szybki relaks – na przykład na półgodzinny masaż karku. Ceny tych zabiegów nie onieśmielają – są dostosowane do możliwości tych osób, które od czasu do czasu chciałyby wydać na siebie kilkadziesiąt złotych.

  Uczciwość, elastyczność i dopasowanie do potrzeb pacjentów to dla mnie podstawa pracy – wyjaśnia Amanda Szlufik. – Wiem, że w branży kosmetologicznej ceny bywają sztucznie windowane, a przecież można oferować pacjentom zróżnicowane cenowo usługi. W moim salonie można wybrać zabiegi, które kosztują od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. A te najpopularniejsze i dające najbardziej spektakularne efekty to wcale nie te, które kosztują najwięcej. Hitem ostatniego czasu okazuje się być tzw. „ żelazko przeciwzmarszczkowe” – sprawdza się po prostu rewelacyjnie, wyraźne efekty są już po jednym zabiegu, a cena to mniej niż sto złotych.

  Żelazko na zmarszczki

  Urządzenie, które służy do prasowania zmarszczek i bruzd emituje prądy TENS, stymuluje mięśnie i pobudza krążenie w skórze. Twarz staje się dzięki temu bardziej rozpromieniona, wygładzona, zrelaksowana. To rodzaj gimnastyki twarzy połączonej z masażem. W A’Lalique zabieg zakończony jest łagodzącą maską, która niweluje minimalne zaczerwienienie, pojawiające się po intensywnej pracy mięśni i naczyń krwionośnych. Ponieważ już jeden zabieg daje widoczne efekty – może to być ciekawa opcja przed ważnym wyjściem. Żeby utrwalić rozświetlenie i wygładzenie skóry zabiegi trzeba powtarzać.

  Panie, które przyszły przetestować „żelazko przeciwzmarszczkowe” od pierwszego razu zakochują się w tym zabiegu – mówi Amanda Szlufik. – Rzadko się zdarza, żeby po dwudziestu minutach zabiegu twarz wyglądała tak diametralnie lepiej. Wzystkie moje pacjentki, które doświadczyły tego niezwykłego efektu – wracają.

  Żelazko na cellulit

  To samo urządzenie, które służy do prasowania zmarszczek, można też wykorzystać do pozbycia się cellulitu. Głowica do zabiegów na ciało jest większa i dodatkowo zasysa skórę, co pobudza krążenie, drenuje tkankę, zmniejsza obrzęk i rozprasowuje drobne grudki pod skórą.

  A wsród wspomnianych masaży jest też oferta dla aktywnych – masaż po treningu oraz dla tych, którzy właśnie teraz, na wiosnę, starają się zadbać o sylwetkę – masaż odchudzający. Do zabiegów z wykorzystaniem „żelazka” są pewne przeciwwskazania – nie można ich wykonywać m.in. u osób, które mają w ciele metalowe implanty – endoprotezy, rozrusznik serca itp. Alternatywą jest masaż bańką chińską – popularny, skuteczny zabieg niwelujący cellulit i pobudzający krążenie.

  W obu przypadkach – warto zabrać się za modelowanie, ujędrnianie i wyszczuplanie właśnie teraz. Do wakacji zdążymy uzyskać zadowalające efekty.

  Zadbaj o stopy

  Wiosna to też czas, w którym baczniej przyglądamy się swoim stopom. Trzeba o nie dbac przez cały rok, zwłaszcza jeśli borykamy się z problemami – pękającymi piętami czy wrastającymi paznokciami, ale gabinety podologiczne prawdziwe oblężenie przeżywają w sezonie na klapki i sandały. Amanda Szlufik z Salonu A’Lalique na bieżąco dokształca się w dziedzinie podologii, aby sprostac problemom i ulżyć swoim pacjentom. Przyznaje też, że podologia to jedna z jej ulubionych dziedzin kosmetologii.

  Podologia daje często pacjentom prawdziwą ulgę, nie służy tylko upiększaniu – mówi właścicielka A’Lalique. – Dzięki temu ja też czuję, że pomagam. Odciski, modzele czy wrastające paznokcie albo głęboko popękane pięty potrafią sprawiać ogromny dyskomfort, a są to problemy, które można skutecznie leczyć. Podologia to taka dziedzina, w której konieczna jest współpraca ze specjalistami z innych dziedzin – namawiam więc często moich pacjentów, żeby nosili specjalne wkładki, podpowiadam gdzie można je kupić. Kompleksowe działanie pozwala uzyskać dużą poprawę i zwalczyć dokuczliwe objawy w obrębie stóp.

  Luksus, komfort i bezpieczeństwo

  W A’Lalique Amanda Szlufik wykonuje też manicure oraz przedłużanie rzęs różnymi metodami. Ma w tym dużą wprawę i doświadczenie, a stylizacje rzęs stara się zawsze dopasować indywidualnie do każdej klientki. Dzięki temu spojrzenie nabiera wyrazistości, ale unikamy przerysowanego, karykaturalnego efektu.

  Kosmetyki, które w pracy Salonu Kosmetologicznego wykorzystuje Amanda Szlufik to ekskluzywne linie marki De Saint-Malo. Jest to francuska marka kosmetyczna łącząca naturalne składniki z nowoczesnymi osiągnięciami technologicznymi. Te kosmetyki rzadko spotyka się w małych gabinetach, często korzystają z nich za to prestiżowe ośrodki SPA. Luksus i poczucie komfortu, które dają mamy więc na wyciągnięcie ręki, w koszalińskim A’Lalique.

  Tu znajdziecie profil A’Lalique na FB

  Salon Kosmetologiczny A’Lalique

  ul. Zwycięstwa 186

  Koszalin

  Otwarte 11.00 – 20.00
  Tel. 721 642 519