B & F Targi Urody i Zdrowego Stylu Życia już w tę niedzielę!


  Już w najbliższą niedzielę koszalińskie Targi Urody i Zdrowego Stylu Życia. To impreza, której warto być. Jeśli chcecie znać ofertę salonów kosmetycznych w naszym mieście, wiedzieć, co proponują siłownie, znać propozycje dietetyków to powinniście wybrać się w niedzielę do Teatru Muza Variete, bo właśnie tam odbędzie się ta największa w tym roku branżowa impreza

  Na scenie, już od godziny jedenastej będą prezentowani poszczególni wystawcy. Później poznamy ofertę fitness. Przedstawi się Strefa 3L, nowe miejsce na koszalińskiej mapie aktywności fizycznej.Poznamy też możliwości Amadeus Fitness Klub. Centrum Rekreacji Forma pokaże nam jak w wykonaniu ich trenerów wyglądają treningi zumby, TBC i pilatesu. Będziemy mieli okazję zobaczyć jak wygląda Slavica Dance, najnowszy przebój klubów fitness. Zaprezentuje się także Studio Fitness Jatomi. Na koniec stylistka, Olga Kurenna poprowadzi warsztaty stylu, a eat4fit zaprezentuje swoją dietę pudełkową.

  Rodzice spokojnie mogą przyjść z dziećmi, organizatorzy zadbali bowiem o kącik dla dzieci, gdzie animatorzy będą malowali twarze i prowadzili zajęcia plastyczne. Odwiedzający będą mogli spróbować specjałów z diety pudełkowej, losowane będą nagrody z konkursów facebookowych, a na poszczególnych stoiskach będzie można znaleźć wiele prezentów, atrakcji i promocji w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Nie zapomnijcie też o SWAP STYLE. Całe pierwsze piętro teatru opanuje wymiana ubrań. W niewielkich cenach będzie można kupić markowe ubrania u ponad czterdziestu wystawców. Dochód z tej sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Mama w mieście Koszalin.

  Nie zabraknie też biżuterii. Kolczyki z chwostami i kolczyki z piórami znajdziecie na stoisku Mona Jewellery. Natomiast na stoisku LALI, co dwie godziny będziecie mogły wylosować darmowy manikiur hybrydowy wykonywany na miejscu. LALI do odwiedzin zaprasza też kosmetyczki i manikiurzystki. Salon prowadzi w tej chwili rekrutację, a targi to dobra okazja, by swobodnie o tym porozmawiać.

  Niedziela, 29 października 2017, w godz. 11.00 – 20.30, Teatr Variete Muza, ul. Morska 3, Koszalin

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.