Kto wygrał bilety na koncert Kuby Badacha?


  Zasypani Waszymi odpowiedziami na pytanie konkursowe odkryliśmy, że uwielbiacie muzykę Kuby Badacha. Wcale się nie dziwimy.

  Pytaliśmy kogo i dlaczego chcielibyście zabrać na ten koncert. Cudownie było czytać Wasze odpowiedzi. Opowiadaliście nam o tym jak dbacie o Waszych bliskich, jak pielęgnujecie Wasze relacje, o tym w jakich momentach towarzyszyła Wam muzyka Kuby Badacha, o tym, że przenosicie się do Koszalina z Dominikany (czekamy!). Znaleźliśmy w tych odpowiedziach wiele pięknych historii.

  Trudno nam było wybrać tę najpiękniejszą. Po wielu redakcyjnych deliberacjach postanowiliśmy dwa bilety podarować Pani Joannie Majewskiej. Ta historia zdobyła nasze serca dzięki stwierdzeniu, że na te dwie wejściówki wejdą trzy osoby, bo koleżanka, z która Pani Joanna chce się wybrać do Filharmonii jest w ciąży. Gratulujemy!

  Druga historia, która wydała nam się bezapelacyjnie sensacyjna to decyzja, by z Dominikany przenieść się do Koszalina. Uwielbiamy nasze miasto, ale w tym listopadowym czasie… No nic. W prezencie powitalnym na koszalińskiej ziemi niniejszym więc zapraszamy na koncert Pana Krzysztofa Turowskiego i jego żonę Attabeirę!

  Miłego wieczoru!

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.