Blog Matters – blogerska impreza stworzona przez koszalinianki!


  Podobno po sezonie letnim nad polskim morzem nie ma nic ciekawego. Nic bardziej mylnego, jest Blog Matters! Wystarczy że odpowiesz sobie na pytanie: czy chcę się rozwijać, być social media ninja, robić dobre zdjęcia i szałowe grafiki, napisać i wydać z sukcesem własną książkę, przekuć własny talent na pieniądze lub choćby spełnić spisywane co styczeń postanowienia noworoczne. Jakiekolwiek są Twoje potrzeby, event Blog Matters pomoże Ci je rozwinąć. Wystarczy, że prowadzisz własnego bloga lub masz zamiar go założyć i zgłosisz się drogą e-mailową do organizatorów na adres blogmatters@gmail.com, a być może dołączysz do grona uczestników z całej Polski, którzy już w ten weekend spotkają się w mieleńskim Hotel Wellness & SPA Unitral.

  Blog Matters to wyjątkowe spotkanie, gdyż stawia przede wszytkim na networking, pogłębianie wiedzy i dzielenie się doświadczeniami. Podczas eventu uczestnicy będą mieli m.in. możliwość zdobycia przydatnej wiedzy dotyczącej zarabiania w sieci czy promowania własnej marki, trików przydatnych w sprawnym działaniu w mediach społecznościowych. Dowiedzą się tego podczas prelekcji i warsztatów prowadzonych przez takich specjalistów jak Ola Gościniak, Klaudia Fotyniuk, Magdalena Bek, Anna Teodorczyk, Agata Ciesielska, Agata Ossowska z HappyKoszalin.pl, Ewa Popielarz czy Krzysia Bezubik. Będzie copywriting, storytelling, ikonografika i fotografia. Nad całością spotkania mają pieczę koszalińskie blogerki Monika Kilijańska z konfabula.pl oraz Milena Czupryniak z cytryniaki.pl.

  Wcześniej było „Może nad Morze” skupione na blogujących mamach. Tym razem to spotkanie dla wszystkich tych, którzy chcą zdobyć wiedzę jak lepiej promować bloga, czy stworzyć od podstaw markę. Monika i Milena podkreślają, że Blog Matters również jest marką, tworzoną od początku do końca przez dwie kobiety ze świeżymi umysłami i nowymi pomysłami. – Nie skupiamy się na drobiazgach dla uczestników, a na mega dawce konkretnej wiedzy, a także doszlifowaniu pewnych umiejętności – mówi autorka bloga Cytryniaki.

  HappyKoszalin towarzyszy tej blogerskiej imprezie już drugi rok. Cieszymy się patrząc, jak się rozwija. Trzymamy kciuki za tegoroczne spotkanie.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.