Jutro Czwartek z Social Media i… z HappyKoszalin.pl!


  Szykujcie się! Jutro Czwartek z Social Media! Impreza powoli zadomawia się w Koszalinie i zyskuje swoich fanów. Druga, majowa edycja rozpocznie się o 19.00 w Jazzburgerze. Dla kogo ta impreza? Dla każdego, kto używa mediów społecznościowych i chce o nich wiedzieć więcej. Dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu. Bo to jest właśnie idea, która stoi za „czwartkami”. Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. A przy okazji dobra zabawa. 

  Kto wystąpi na scenie Jazzburgera? Pierwszą prelegentką będzie Paulina Władzińska, creative manager w Coffeedesk.pl. To ona zajmuje się w tej kawowej firmie tworzeniem treści i kanałami Social Media. Będzie opowiadać o tym, jak robić wyjątkowy customer service i czy to się w ogóle opłaca. Robert Bodendorf opowie o facebooku z perspektywy przedsiębiorcy i to nie byle jakiego. Jest przedsiębiorcą od ponad 20. lat i samo wymienianie jego przedsięwzięć sprawiłoby, że zgubilibyście się już w trzeciej linijce.

  Drugi koszaliński Czwartek z Social Media będzie szczególny, bo wystąpi także ekipa HappyKoszalin.pl! Opowiemy Wam o tym jak, i do czego wykorzystujemy facebooka. W czym nam pomaga, czego dzięki niemu się o Was dowiedzieliśmy i czemu czasami nam przeszkadza.

  Gościem specjalnym Czwartku będzie Marcin Galicki z Wspieram.to i Pomagamy.im. Ci, którzy czytają nas regularnie mogą pamiętać nasz tekst o dziewczynach z Bliskostworów, które na Wspieram.to zbierały fundusze na wydanie Dziennika Bliskości. Parę dni temu udało im się zakończyć zbiórkę i to ze sporym sukcesem.

  Wstęp na Czwartek z Social Media jest darmowy. Trzeba jednak pobrać bezpłatną wejściówkę. Można to zrobić klikając tutaj. Rejestracja pomaga organizatorom przewidzieć liczbę gości. Dla pierwszych pięćdziesięciu osób przewidziano darmowe piwo.

  Przyjdźcie i posłuchajcie o tym, co słychać w social mediach!

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.