Dzieci z Koszalińskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci potrzebują naszego wsparcia! Pomożecie?


  Dzieci z Koszalińskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci potrzebują naszego wsparcia. Pedagodzy z koszalińskiego oddziału TPD chcą zorganizować wycieczkę do Warszawy dla pięćdziesięciorga dzieci  z okolic Koszalina. Fundusze na pobyt w Warszawie, noclegi i wyżywienie juz się znalazły, zabrakło około pięciu tysięcy złotych na wynajęcie autokaru, który zawiezie dzieci wraz z opiekunami do stolicy i przywiezie z powrotem.

  Jak mówi Katarzyna Faryniarz, kierownik TPD Środowiskowiskowego Ogniska Wychowawczego  „Grono” są to dzieci pochodzące z różnych rodzin, często borykające się z różnymi problemami. – Najprawdopodobniej ich bliskich, nigdy nie będzie stać na samodzielną wyprawę do Warszawy. Jako pedagodzy, chcielibyśmy im umożliwić zwiedzenie stolicy, wizyty w muzeach, po prostu dobry i radosny czas – mówi pani kierownik.

  Wycieczka ma się odbyć kiedy już będzie cieplej, na przełomie maja i czerwca tego roku. W planach jest zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, Stadionu Narodowego, Zamku Królewskiego i wielu innych pięknych i ciekawych miejsc, które można znaleźć w Warszawie.

  Koszalińskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci postanowiło zebrać potrzebną kwotę za pomocą portalu pomagam.pl. Jak mówi Katarzyna Faryniarz zdecydowało zaufanie do serwisu, jego popularność i po prostu łatwość w przeprowadzeniu zbiórki. W tej chwili na koncie wycieczki udało się zebrać 25 procent potrzebnej kwoty czyli 1265 zł.

  By urzeczywistnić swoje marzenia dzieci potrzebują naszej pomocy. Jeśli 373 osoby wpłacą po 10 złotych, a jedna osoba dorzuci jeszcze 5 złotych to cel uda się osiągnąć. 10 złotych to nie jest wielka kwota. Czasem wydajemy ją niepostrzeżenie w ciągu dnia na rzeczy, bez których możemy się obejść. Tym razem mamy szansę wydać ją bardzo sensownie. Zrobicie to?

  By pomóc musimy wejść na konto zbiórki na portalu pomagam.pl i nacisnąć przycisk wpłać teraz. Można wybrać wpłatę za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej lub systemu paypal. Jeśli nie możesz wpłacić warto chociaż udostępnić informację o zbiórce na swoim facebooku. Może znajdą się inni, którzy zechcą dołączyć do grona darczyńców. Na razie jest ich trzydziestu dwóch.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.