Fuck Up powraca!


  Po Wielkanocy czeka nas czwarta edycja Fuck Up Nights Koszalin. Spotkałam się z Mateuszem Sudołem i Krzysztofem Głowackim, by zapytać co nas czeka w tym miesiącu i jakie fuck upy popełnili przy organizacji poprzednich edycji.

  Pierwszym prelegentem będzie król Fuck Upów w Polsce – opowiada Mateusz Sudoł. – Jarek Łojewski jest osobą, która ściągnęła tę imprezę do Polski. Startował Fuck Upem w Trójmieście i Warszawie, a teraz czuwa nad rodziną Fuckuperów w całej Polsce. Pełni rolę koordynatora, a i sam w biznesie siedzi na tyle długo, że sam fuck upów trochę popełnił.

  Drugim prelegentem będzie Andrzej Pawłowski z firmy Arka w Sianowie. Opowie o rozwoju firmy i o tym jakie błędy po drodze popełnił i co mógł zrobić lepiej i inaczej. – To będzie historia – mówi Krzysztof Głowacki – o tym, jak rozkręcił tę firmę bez groza, bez gotówki i o błędach, które popełnił wprowadzając na rynek ogólnopolski kilkadziesiąt produktów.

  Trzecią osobą, która podzieli się z nami swoimi porażkami będzie Wojciech Nawracała. – Jego doświadczenie zawodowe sięga już spokojnie czterdziestu lat – opowiada Mateusz Sudoł – Miał do czynienia z premierami, prezydentami Rosji, Niemiec. – Realizował dużo projektów międzynarodowych i w tych projektach trochę błędów mu się przydarzyło i o tym nam opowie – tłumaczy Krzysztof Głowacki.

  Przed nami juz czwarta edycja. Jest takie powiedzenie – do trzech razy sztuka czy to oznacza, że Fuck Up Nights na dobre zadomowił się w Koszalinie? Krzysztof z Mateuszem śmieją się, że po trzech razach są już tak wyluzowani, że mogą teraz wszystko zepsuć. A tak na serio mówią, że najważniejsze rzeczy działają. Jest miejsce, jest publika i są prelegenci.

  Czwarta edycja Fuck Up Nights Koszalin odbędzie się 25 kwietnia 2017 roku o godzinie 18.30 w Teatrze Variete Muza przy ulicy Morskiej 8 w Koszalinie.

  Pamiętajcie, aby się zarejestrować na to wydarzenie. Można to zrobić klikając tutaj. Rejestracja jest bezpłatna i ułatwia jedynie organizatorom oszacowanie liczby uczestników.

  Organizatorem imprezy jest Fundacja Rezcz Jasna www.rzeczjasna.org oraz Agencja 123Concept www.123concept.pl i Centrum Biznesu www.cb.koszalin.pl. #4 FUN Koszalin 2017 współfinansowany jest ze środków Gminy Miasta Koszalin.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.