Gorąco i strasznie w koszalińskim aquaparku!


  We wtorek 31 października od godziny 18:00 do 22:00 zapraszamy do koszalińskiego aquaparku na STRASZNY WIECZÓR SAUNOWY. Organizatorzy zapewniają, żepodczas wieczoru w Saunarium, będzie można spędzić gorący wieczór w towarzystwie duchów, czarownic i straszydeł.

  Zaproszeni są wszyscy miłośnicy saunowania i ci, którzy kochają dreszczyk emocji oraz gorącą atmosferę saunarium. Saunamistrzowie na Halloween przygotowali specjalny program strasznych rytuałów saunowych. – Wstęp na wydarzenie jest w cenie biletu lub karnetu, dlatego zachęcamy wszystkich klientów do odwiedzenia nas w najbliższy wtorek – zaprasza Monika Tkaczyk Prezes Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. W programie również przewidziane zostały straszne rytuały saunowe, krwawe napoje i przerażające słodkości. A najodważniejsi będą mogli wziąć udział w upiornych konkursach w których do wygrania, jak na Halloween przystało, przerażające nagrody.

  Program rytuałów saunowych:

  18.00 Spotkanie z Jokerem

  19.00 Sabat czarownic

  20.00 Nie bój się doktora

  21.00 Cukierek albo psikus

  To jedyny taki wieczór w roku, gorący, straszny i pełen upiornych niespodzianek.

  Wtorek 31 października, od godz. 18:00 do 22:00 zaprasza Saunarium Parku Wodnego Koszalin. Wstęp w cenie biletu lub karnetu z dostępem do strefy saun. Więcej informacji pod nr tel. (94) 721 60 06.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.