III Forum Made in Koszalin


  Centrum Biznesu Fundacji CIP zaprasza na III Forum MADE IN KOSZALIN, które odbędzie się 8 grudnia w City Box, Rynek Staromiejski 14 w Koszalinie.

  Ideą Forum MADE IN KOSZALIN jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin jest dumny.

  W drodze otwartych nominacji w październiku b.r. mieszkańcy Koszalina zgłaszali nominacje do nagród Laury MADE IN KOSZALIN 2017. Wpłynęło ich aż 249 w 3 kategoriach: biznes, kultura i design oraz styl życia i inspiracje. Jest mnóstwo rzeczy, produktów, firm, z których Koszalin może być dumny!

  Decyzją Kapituły III Forum MADE IN KOSZALIN wybrano finalistów oraz laureatów Laurów MADE IN KOSZALIN 2017.

  Podczas Forum w dniu 8 grudnia zaprezentowani zostaną finaliści – wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami MADE IN KOSZALIN 2017.

  PROGRAM

  10.00 – 10.15- otwarcie III Forum MADE IN KOSZALIN

  10.15 – 13.00 Kategoria: BIZNES

  Prezentacje finalistów, wręczenie nagród LAURY MADE IN KOSZALIN 2017

  13.00 wręczenie certyfikatów MADE IN KOSZALIN firmom i instytucjom przyjętym do inicjatywy w 2017 roku

  13.00 – 13.30 lunch

  13.30 – 14.30 Kategoria: KULTURA I DESIGN

  Prezentacje finalistów, wręczenie nagród LAURY MADE IN KOSZALIN 2017

  14.30 – 14.45 przerwa kawowa

  14.45 – 15.45 Kategoria: STYL ŻYCIA I INSPIRACJE

  Prezentacje finalistów, wręczenie nagród LAURY MADE IN KOSZALIN 2017

  15.45-16.00 Podsumowanie III Forum MADE IN KOSZALIN

  Zgodnie z ideą MADE IN KOSZALIN zarówno wydarzenia i firmy, które będą prezentowane oraz zostaną nagrodzone podczas III FORUM MADE IN KOSZALIN są tworzone i powstają dzięki koszalinianom, ale również nagrody LAURY MADE IN KOSZALIN mają iście koszaliński charakter.

  LAURY MADE IN KOSZALIN 2015 miały formę szklanego laura i zostały zaprojektowane przez koszalińskiego artystę Piotra Stramskiego, ceramiczne LAURY MADE IN KOSZALIN 2016 powstały w Warsztacie Terapii Zajęciowej Nr 2 w Koszalinie działającym przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Jak będą wyglądać – w tym roku wykonane z drewna – LAURY MADE IN KOSZALIN 2017 zobaczymy podczas III Forum MADE IN KOSZALIN w dniu 8 grudnia br. – z pewnością będą unikatowe i w 100 % koszalińskie!

  Materiały promocyjne związane z Forum – plakaty, zaproszenia itp. zaprojektowała Justyna Matysiak z Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

  Prezydent Miasta Koszalina Piotr Jedliński objął III Forum MADE IN KOSZALIN patronatem honorowym, natomiast patronat medialny nad Forum objęli: Radio Koszalin, GK24, happykoszalin.pl, Tygodnik MIASTO, TV MAX, PRESTIŻ magazyn koszaliński.

  Partnerami wydarzenia są: Park Technologiczny S.A., Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa, Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie, Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Politechnika Koszalińska oraz Instytut Wzornictwa.

  III Forum MADE IN KOSZALIN dofinansowano z budżetu Gminy Miasta Koszalina.

  Serdecznie zapraszamy na III Forum MADE IN KOSZALIN – na prezentacje firm i wydarzeń, z których Koszalin jest dumny!

  Udział w Forum jest bezpłatny. Potwierdzenia udziału przyjmowane są do 5 grudnia!

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.