Już za chwilę trzeci koszaliński czwartek z social media!


  Kto z nas nie słyszał o Faceboku, Instragramie czy blogach dotyczących tak naprawdę każdej tematyki począwszy od spraw dnia codziennego po zagadnienia naukowe, specjalistyczne? Wymienione nazwy to nic innego jak tytułowe media społecznościowe. Czujecie się w nich jak ryba w wodzie? Również zawodowo nie sprawiają Wam kłopotu? Jeśli chcecie się dokształcić w tym temacie lub wymienić opiniami i doświadczeniami, to okazja już w najbliższy czwartek.

  Koszalińska edycja ogólnopolskiej imprezy Czwartki z Social Media to spotkanie ludzi zainteresowanych nowymi mediami. Impreza jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich zainteresowanych tematyką mediów społecznościowych, osób zawodowo związanych z marketingiem jak i również dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej branży. Na spotkania przychodzą również przedstawiciele firm, aby dowiedzieć się jak sprawnie posługiwać się różnymi narzędziami marketingowymi w celu rozwinięcia własnego biznesu.

  Tym razem odbędą 3 prelekcje. Ali Al-Saiedi opowie nam o influencing marketingu i o tym, jak wygenerować ruch w social mediach. Czy można myśleć o influencing marketingu, gdy nie ma się budżetu na gwiazdy z pierwszych stron gazet? Jak to zrobić przy ograniczonym budżecie? Ali Al Saiedi to człowiek od 13 lat związany z branżą IT, organizator koszalińskich SPARKcampów i TEDxKoszalin, obecnie Project Manager w firmie GlobalLogic. Emilia Harabień z Brand24 zdradzi nam, jak efektywnie wykorzystać monitoring internetu do budowania swojej marki w sieci. Dowiemy się co to jest social listening i dla kogo jest przydatny. Duet prelegentów Cezary Bożemski oraz Nikodem Kruk z Citylight opowiedzą o budowaniu strategii marketingowej w social mediach i będą się zastanawiać czy słowo „strategia” w odniesieniu do marketingu brzmi już archaicznie czy wciąż jest aktualne.

  Czwartek odbędzie się w JAZZBURGERCAFE o godzinie 19:00, jak zawsze wejściówki za darmo do pobrania na https://3socialmediakosz.evenea.pl

  To pierwszy Czwartek po wakacjach. Ciekawe tematy i ciekawi prelegenci. Warto zajrzeć na to spotkanie, bo nic tak szybko się ostatnio nie zmienia jak właśnie media społecznościowe. Ta impreza to także przestrzeń do networkingu i swobodnych rozmów z prelegentami. Nie przegapcie tego!

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.