Koszaliński SWAP STYLE już za tydzień


  Swap to angielskie słowo oznaczające wymieniać się, zamieniać się. Używamy go też do określenia akcji wymiany, sprzedaży ubrań. Po polsku to po prostu wietrzenie szafy. A taka właśnie będzie zorganizowana już w następną sobotę podczas B&F Targi Urody i Zdrowego Stylu Życia Koszalin 2017. Pierwsza edycja SWAP STYLE to akcja wietrzenia szaf, podczas której można wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, buty i dodatki.

  Dla kogo ta impreza?

  W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce pozbyć się zbędnych ubrań czy dodatków lub po prostu przyjść i „upolować” za niewielkie pieniądze ciekawe ubrania. Nie myślcie sobie, że to impreza tylko dla kobiet. Swoje ubrania mogą przynieść również mężczyźni. Organizatorki podkreślają, że prócz kobiecych i męskich ubrań można wystawiać również ubranka dziecięce. SWAP STYLE to lokalna inicjatywa organizowana przez stylistkę Olgę Kurenną i event managera Agnieszkę Kober.

  Jak wziąć udział?

  Co musicie zrobić, by sprzedać swoje niepotrzebne ubrania? Zapisać się i zapłacić opłatę za stoisko. Opłata wynosi 10 zł, zaś dla potencjalnych nabywców wstęp jest bezpłatny. Opłaty możecie dokonać tutaj. Dostęp do sali dla Wystawców będzie możliwy od godziny 10.00, osoby odwiedzające mogą wejść od godziny 11.00. Wystawiający może zabrać ze sobą maksymalnie 2 sztuki bagażu. SWAP STYLE odbędzie się na I piętrze Teatru Variete Muza. Dostępne będą okrągłe stoliki i krzesła. Jeśli jest taka potrzeba, to uczestniczki same muszą zadbać o zabranie ze sobą wieszaków, stojaków lub innych przedmiotów, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań.

  Dlaczego warto?

  Dlaczego warto sprzedać swoje niepotrzebne ubrania? Nikt nie lubi przekopywać się przez szafę, z której wysypują się za małe, za duże, nie twarzowe ubrania. Uwolnijcie je, niech kto inny z nich skorzysta. Prócz wolnego miejsca w szafie i dodatkowych funduszy w portfelu jest jeden istotny powód. Cały dochód ze sprzedaży wejściówek z pierwszej edycji SWAP STYLE będzie przeznaczony na Stowarzyszenie Mama w Mieście Koszalin.


  Chcecie wiedzieć więcej? Napiszcie maila na adres info@swapstyle.pl. Polecamy tę akcję.

  I Edycja SWAP STYLE, Teatr Variete Muza, 29 października 2017, niedziela, 11.00 -16.00.