Koszalińskie Targi Urody i Zdrowego Stylu Życia Beauty&Fitness już wkrótce


  Jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny czy fryzjerski, jesteś właścicielką klubu fitness czy salonu piękności to te informacje powinny Cię zainteresować. Już niedługo w stylowym wnętrzu Teatru Variete Muza w Koszalinie odbędą się Beauty&Fitness Targi Urody i Zdrowego Stylu Życia. Warto tam być, by dać się poznać. Koszalinianie lubią odwiedzać tego typu imprezy, gdzie mogą w pigułce poznać ofertę produktów i usług. Pokazały to wrześniowe Targi Mama Tata Dziecko, które były ogromnym sukcesem.

  Targi Beauty&Fitness to będzie solidna dawka wiedzy oraz informacji na temat innowacyjnych zabiegów, ćwiczeń oraz diet,  a specjalnie wyselekcjonowani eksperci przygotują interesujące pokazy najnowszych technik stosowanych w kosmetologii. Nie zabraknie oczywiście ciekawych prezentacji na scenie, jak i konkursów ze świetnymi nagrodami przygotowanymi przez lokalne firmy.

  Organizatorom zależy, aby te targi były typowo praktycznym przedstawieniem tego, co w sezonie jesienno-zimowym mają do zaoferowania liderzy w poszczególnych działach tego bardzo szerokiego sektora jakim jest uroda i zdrowy styl życia. Targi zgromadzą ponad 30 firm i każda z nich będzie przedstawiała na swoim stanowisku, a także na scenie nowinki ze swojej specjalizacji, trendy w branży urody i zdrowego żywienia oraz promocyjne zabiegi, pokazy czy swoje najatrakcyjniejsze usługi i produkty. Tak więc będzie można nie tylko dostać ulotkę czy folder, ale przede wszystkim wypróbować, dotknąć czy zrozumieć, dopytać się i umówić na konkretne usługi oraz skorzystać z promocji i darmowych zaproszeń na zabiegi. Objaśniać i prezentować to wszystko na scenie będzie Olga Kurenna, koszalińska stylistka, która poprowadzi także warsztat stylu i wizerunku oraz zrealizuje specjalne wydanie kolejnego odcinka swojego programu „O!Kurenna” w Tv Max .

  Warto odwiedzić targi w ostatnią niedzielę października. Wstęp wolny! Targi będą corocznym wydarzeniem na koszalińskiej mapie branży Beauty&Fitness. Organizatorzy zapraszają do zgłaszania udziału pod adresem urodakoszalin@gmail.com. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.urodakoszalin.pl

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.