Laur Made in Koszalin dla HappyKoszalin.pl!


  Uradowane i dumne z tego, co stworzyłyśmy! Tak się właśnie dzisiaj czujemy po otrzymaniu Lauru Made in Koszalin w kategorii „Styl życia i inspiracje”.

  Dumne, bo nie sądziłyśmy, że nasz serwis internetowy tak szybko – po niespełna siedmiu miesiącach działania – zyska takie uznanie w oczach czytelników, mieszkańców miasta, ale też przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji, którzy decydowali o tym, który wśród finalistów dostanie nagrodę Made in Koszalin. Okazało się, że nasza filozofia jest może nie tyle zaraźliwa, ile zyskuje uznanie i cieszymy się tym ogromnie. Dla nas to nie jest chwyt marketingowy, ale wewnętrzne przekonanie. Tak myślimy i tak czujemy.

  To my tworzymy to miasto. Ono jest podobne do nas. Cieszymy się, że teraz wypełnia się energią działania. Jesteśmy coraz śmielsi, nie boimy się nowych przedsięwzięć. Nie boimy się tworzyć nowego i w tym nowym uczestniczyć.

  Razem z nami w kategorii „Styl życia i inspiracje” nagrodę odbierał koszaliński SARP w osobach Bartosza Warzechy i Piotra Śmierzewskiego, za cykl wykładów „Morze Architektury”. Fakt, że co miesiąc do Koszalina przyjeżdżają wyśmienici architekci i co miesiąc na ich wykłady przychodzi ponad sto osób, które w ogromnej większości architektami nie są pokazuje jak bardzo głodni jesteśmy… inspiracji chyba właśnie.

  Mamy poczucie, że Koszalin dopiero się budzi. Jeszcze trochę, a będzie miastem pełnym różnego rodzaju imprez, w którym każdy znajdzie swoje miejsce. Sobie i Wam tego życzymy.

  Dziękujemy za uznanie!

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.