Letnie Warsztaty makijażu z Magdaleną Pieczonką!


  Makijaż to coś, co w zasadzie każda dorosła kobieta robi na co dzień. Często jednak nie czujemy się w tym tak dobre, jak mogłybyśmy być. Sporo pań nie robi makijażu w ogóle albo maluje się tylko w minimalnym zakresie, bo jest przekonana, że się na tym nie zna. Boimy się szminki, cieni do oczu i eyelinera, bo jesteśmy przekonane, że to już wyższa szkoła jazdy. 

  Tymczasem makijaż, jak wiele innych rzeczy, to coś czego możemy się nauczyć. Kompetencja, szczególnie w tej sferze, ogromnie zwiększa naszą pewność siebie. Gdy czujemy się piękne i pewne siebie wiele spraw staje się dużo prostszych i łatwiejszych.

  Na początku wakacji mamy w Koszalinie szansę na warsztaty 1 stopnia w formie pokazu z Magdaleną Pieczonką. To jedna z najlepszych  polskich makijażystek,  pracującą w branży Makeup od ponad 10 lat. Jest również autorką kolekcji pędzli do makijażu Magda Pieczonka by Lovenue i stylistką rzęs. Na stałe współpracuje z gwiazdami tworząc makijaże na czerwony dywan. „Dzień dobry TVN” czy „Pytanie na śniadanie” to programy, w których jako gość zdradza widzom tajniki makijażu. Wraz z zespołem makijażystek tworzy wizerunek uczestników takich programów jak „Taniec z Gwiazdami”, „Sablewskiej sposób na modę”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i innych. W Cannes na czerwonym dywanie reprezentowała markę L’Oreal. Pracuje przy licznych sesjach fotograficznych m.in. dla Viva, Chaos by Marta Boliglova, Levis, pokazach mody oraz przy videoklipach. Prowadzi też swój kanał na YouTube, gdzie na gwiazdach, celebrytach i modelkach krok po kroku uczy makijażu. Podczas warsztatów dzieli się swoją wiedza, zdradza tajniki współpracy z gwiazdami, pokazuje jak przemienić każdą kobietę w gwiazdę.

  Warsztaty, które odbędą się w Koszalinie skierowane są do Pań, które chciałyby nauczyć się jak wykonywać profesjonalny makijaż dzienny i wieczorowy dla siebie. Jest to również to propozycja dla osób chcących udoskonalić swój warsztat pracy lub zmienić technikę wykonywanego dotychczas makijażu.

   

  W programie nauka makijaży w formie prezentacji na modelce:

  – dzienny/rozświetlający – GLOW z elementami makijażu ślubnego

  – wieczorowy/klasyczne SMOKEY EYES z elementem koloru

  Szkolenie 1 dniowe / Pokaz makijażu : 4-5 godzin

  Zakres warsztatów:

  – analiza kosmetyków, dopasowanie baz, podkładów, cieni, róży, pudrów, pomadek,

  – przygotowanie skóry twarzy pod makijaż,

  – modelowanie/konturowanie twarzy na mokro i na sucho,

  – stylizacja brwi,

  – dobór makijażu z uwzględnieniem kształtu oczu,

  – cieniowanie oka, ”kreska idealna” czyli jak wykonać kreskę przy danym kształcie oka,

  – stylizacja rzęs/aplikacja rzęs i kępek,

  – malowanie ust,

  – maskowanie cieni/niedoskonałości pod oczami,

  – czystość, staranność i perfekcja w makijażu,

  – ważne, lecz często pomijane elementy makijażu oraz popełniane błędy,

  – poznanie trików makijażowych Magdy Pieczonki, zapoznanie się z szeroką gamą kosmetyków polecanych i przetestowanych przez Magdę,

  – pędzle/narzędzia do wykonania makijażu.

  Warsztaty odbędą się w przyszłym tygodniu, w sobotę 8 lipca. Potrwają 4 do 5 godzin, a rozpoczną się o godz. 10.00

  Miejsca na warsztaty udzieliła szkoła Cosinus. Adres to ul. Zwycięstwa 185, 75-608 Koszalin.

  Cena pięciogodzinnych warsztatów to 399 zł. Na hasło HAPPYKOSZALIN dostaniecie zniżkę 100 zł czyli zapłacicie za warsztaty 299zł!

  Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje upominek od firmy LOVENUE w postaci pędzelka do makijażu oraz certyfikat ukończenia warsztatów z zakresu makijażu profesjonalnego I stopnia wystawione i podpisane przez Magdalenę Pieczonkę.

  Tu znajdziecie Magdalenę Pieczonkę na fb, tu na kanale you tube.

  Wszelkie informacje na temat warsztatów znajdziecie w grupie fb

  Możecie też zadzwonić na nr 791 590 659 lub napisać maila na adres happyvisionart@gmail.com.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.