Międzynarodowe Mistrzostwa Koszalina w tenisie stołowym!


  Już w najbliższą niedzielę odbędą się III Międzynarodowe Mistrzostwa Koszalina w tenisie stołowym. Popularyzacja tenisa stołowego, promocja aktywnego trybu życia i rywalizacji sportowej, integracja miłośników tenisa stołowego, wyłonienie Międzynarodowych Mistrzów Koszalina na 2017 rok to cele, które stawiają sobie organizatorzy czyli KTS Koszalinian.

  Rozgrywki odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 30 czyli w Ekonomie. Początek zawodów o 9.30. Zawodnicy mogą startować w następujących kategoriach: zawodnicy /-czki/ urodzeni w 2005 r. i młodsi, zawodnicy /-czki/ urodzeni w latach 1998-2004, open – zawodnicy /-czki/ urodzeni w 1999 r. i starsi z licencjami PZTS, amatorzy – prawo startu mają również zawodnicy /-czki/ poniżej IV ligi PZTS.

  Mistrzostwa rozgrywane będą na 16 stołach białymi piłeczkami. Wszyscy uczestnicy powinni posiadać własną rakietkę, ubiór i obuwie sportowe.

  Zgłoszenia do Mistrzostw przyjmowane były do godz. 21.00 dnia 6.07.2017r (czwartek). Zgłoszenie powinno zawierać potwierdzenie wpłaty (20,00 zł od uczestnika ), imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię rozgrywek oraz klub lub miejscowość. W przypadku zgłoszenia w dniu imprezy (9.07.2017) do godz. 9:30, osoba zgłaszająca się do Mistrzostw będzie dopisana do istniejącej tabeli turniejowej w danej kategorii.
  Zgłoszenia, z potwierdzeniem wpłaty, prosimy wysyłać na adres e-mail: proelmm@wp.pl Dane do przelewu: Nr konta: 19 1500 1096 1210 9007 7456 0000 BANK ZACHODNI WBK, Odbiorca: KTS Koszalinianin ul. Piłsudskiego 90 75-529 Koszalin z dopiskiem MMK.
  Lista uczestników będzie aktualizowana na funpagu klubu :
  https://www.facebook.com/kts.koszalinianin.koszalin/

  Zdobywcy 3 pierwszych miejsc w każdej kategorii Mistrzostw, otrzymują pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, zaś zdobywcy miejsc 4-6: dyplomy i nagrody rzeczowe. Suma nagród wynosi 5000 złotych. Każdy zawodnik kat. 2005 i młodsi otrzyma medal oraz upominek. Organizatorzy przewidzieli nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika Mistrzostw .

  Przewidziano też kawę, herbatę, lody i słodki poczęstunek w postaci pączków i ciasta.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.