Mikołajki w koszalińskim aquaparku


  Park Wodny Koszalin zaprasza wszystkich, dużych i małych do wspólnego świętowania. Już w środę 6 grudnia odbędzie się w koszalińskim aquaparku zabawa Mikołajkowa.

  W tym dniu oprócz słodkości i prezentów od Mikołaja zarządzający przygotowali specjalną promocję. –Dla naszych klientów, którzy odwiedzą nas 6 grudnia mamy dwie oferty promocyjne, mikołajkową w postaci 2 godzinnego biletu do strefy rekreacji w cenie 10 zł. i stałą promocję dla rodzin czyli ,,Rodzinne środy” – informuje kierownik Parku Wodnego Koszalin Jacek Sinkiewicz. Wszystkich klientów aquaparku witać będzie Mikołaj wraz ze Śnieżynką, którzy każdego obdarują słodkościami i innymi niespodziankami. Natomiast na najmłodszych miłośników wodnej zabawy na basenie sportowym czekać będzie ulubiona zabawa – roller wodny.

  W programie :

  Bilet 2 godz. do strefy rekreacji w cenie 10 zł aktywny w godzinach 9.00 – 22.00

  Spotkanie z Mikołajem i Śnieżynką w godzinach 12.00 – 18.00 Słodkie niespodzianki

  Dla każdego dziecka czapka Mikołaja przy kasie. Zabawa z rollerem wodnym na basenie sportowym.

  WAŻNE: 6 grudnia obowiązuje promocja ,,RODZINNE ŚRODY”. Promocje nie łączą się ze sobą.

  INFORMACJE: 94 721 60 06

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.