W najbliższy poniedziałek Park Wodny Koszalin wraca po przerwie!


  Stęskniliście się za pływaniem? Mamy dla Was świetną informację! A właściwie dwie świetne informacje…

  Już w najbliższy poniedziałek 18 września Park Wodny Koszalin zostanie otwarty
  po trwającej dwa tygodnie przerwie technologicznej. Na tą okoliczność zarządzający obiektem przygotowali dla klientów niespodziankę w postaci 20% rabatu na wszystkie bilety wstępu do aquaparku. Promocja będzie dotyczyć biletów cennikowych, jak również ofert promocyjnych i tak np. Seniorzy w tym dniu będą mogli zakupić bilet Aqua Senior 55+ który upoważnia do dwu godzinnego pobytu na basenach koszalińskiego aquaparku w promocyjnej cenie 8 zł. Wszystkich którzy nie mogli doczekać się ponownego otwarcia i korzystania z Basenu sportowego, Strefy rekreacji, Strefy Saun i Małego spa serdecznie zapraszamy w najbliższy poniedziałek.

  Przypominamy: Promocja -20% obowiązuje w godzinach 7.00 – 22.00 i dotyczy biletów wstępu do Strefy saun, Strefy rekreacji i Basenu sportowego.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.