Noc Szkoleń już w sobotę!


  W najbliższą sobotę, 21 października w Koszalinie, tak jak w kilkudziesięciu innych miastach w Polsce, odbędzie się 5. edycja Nocy Szkoleń. Ci, co byli na poprzednich edycjach potwierdzą, że Noc Szkoleń to wyjątkowi ludzie, wyjątkowy klimat i wyjątkowy czas! Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem polegającym na tym, że bez względu na to w jakim mieście mieszkamy, bierzemy udział w szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca, a wziąć udział może w nich każdy bez względu na wiek.

  Pomysłodawcą i organizatorem Nocy Szkoleń jest Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”. W organizację szkoleń zaangażowani są także partnerzy z różnych miast.
  W Koszalinie organizatorem jest Fundacja Rzecz Jasna, a głównym partnerem wydarzenia jest Politechnika Koszalińska Oficjalne Konto

  Podczas koszalińskiej Nocy Szkoleń czekają na Was ciekawi trenerzy, którzy podzielą się nie tylko swoją wiedzą i umiejętnościami, ale także pasją i entuzjazmem! W poprzedniej edycji Nocy Szkoleń miejsca na niektórych szkoleniach szybko się wyczerpały, zatem nie zastanawiajcie się zbyt długo.

  Organizatorzy, Agencja 123concept oraz Fundacja Rzecz Jasna przygotowali całkiem sporo bardzo różnych szkoleń. W programie między innymi personalizacja breloków (programowanie i obróbka grawerowania medali i breloczków), warsztaty w pracowni kosmetycznej, warsztaty z grafiki komputerowej czy szkolenie z dietetyki o tym jak dieta wpływa na nasz wygląd. Możecie się też dowiedzieć, co pismo może powiedzieć o człowieku, wykonać profesjonalny makijaż w 10 minut czy ocena punktowo pieczywo. Jest szansa na to, że zbudujecie bezzałogowy statek powietrzny z napędem wielowirnikowym, poznacie podstawy zarządzania projektami i doświadczycie coachingu. Warto zwrócić uwagę na szkolenie „Narzędzia marketera, które pomogą Ci wypromować firmę w Internecie” z Zofią MAzurek, doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Prócz tego będzie jeszcze Spring Data (JPA) czyli trochę wiedzy dla programisty i nie tylko oraz wstęp do kitesurfingu, drukowanie 3D i warsztaty dj-skie oraz Silent Disco.

  Nie czekajcie, wybierzcie szkolenie i koniecznie zarejestrujcie się, bo z godziny na godzinę ilość miejsc maleje:
  https://eventon.click/miasto/koszalin/

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.