Fly Park – miejsce dla każdego

  Artykuł Sponsorowany

  Jest takie miejsce w Koszalinie, gdzie warto zajrzeć. Jeśli macie ochotę spróbować czegoś nowego. Jeśli chcecie spędzić czas z dziećmi w atrakcyjny sposób. Jeśli chcecie, by dzieci wytraciły nadmiar energii. To Fly Park czyli park trampolin.

  Gdybyście się zastanawiali, gdzie jest takie miejsce w Koszalinie to informujemy, że mieści się w budynku dawnego sklepu Nomi, tam gdzie obecnie znajduje się Hala Kupiecka. Wokoło jest przestronny parking więc raczej nie będziecie mieli kłopotów z parkowaniem.

  Pierwsza wizyta we Fly Parku zaczyna się od podpisania oświadczenia, że zapoznaliście się z regulaminem. To po to, by każdy użytkownik mógł się czuć bezpiecznie. Wszystko odbywa się elektronicznie więc jeśli dopełnicie raz formalności nie będziecie musieli o tym myśleć podczas kolejnych wizyt.

  Fly Park jest dla każdego, ale jedynie osoby pełnoletnie mogą korzystać z niego samodzielnie. Jeśli macie dzieci w wieku od 4 do 13 lat to przyjdźcie pobawić się razem z nimi. Trzynastolatkowie i starsi mogą przyjść poskakać sami, o ile mają pisemną zgodę rodziców. Specjalny formularz można pobrać tutaj. Jeśli jesteście natomiast rodzicami maluchów, to w ciągu tygodnia warto przedzwonić do FlyParku na numer 575 131 002 i upewnić się czy z Parku nie korzystają żadne grupy szkolne. Ze względów bezpieczeństwa tak małe dzieci Park zaprasza wtedy, gdy nie ma tłoku.  Specjalnie dla dzieci w wieku 1-6 są niedzielne poranki. O godzinie 10.00 rozpoczyna się Godzina Malucha. Wtedy rodzic z dzieckiem płaci za bilet jedynie 10 złotych.

  Jakie atrakcje można znaleźć we Fly Parku? Całe mnóstwo! Miejsce jest podzielone na strefy. Są dwie areny główne czyli wydzielone powierzchnie z masą różnych trampolin począwszy od kwadratowych przez prostokątne aż po ukośne na ścianach. Przeszkody o różnej wysokości i wielkości przystosowane dla bardziej i mniej zaawansowanych oraz pasy akrobatyczne służące do nauki różnego rodzaju kombinacji i trików.

  Jeśli marzyliście, by skakać do kosza jak Michael Jordan to zdecydowanie spodoba się Wam slum dunk czyli ścieżki akrobatyczne zakończone koszami umożliwiające efektowne treningi wsadów. Dzieci będą zachwycone ścianką wspinaczkową, z której można odpaść prosto do basenu z gąbkami. Jest też osobny duży basen z gąbkami – najbardziej popularne miejsce w całym FlyParku. Zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Strefa ta najczęściej wykorzystywana jest do nauki podstawowych akrobacji. Na samym końcu jest sala do gry w zbijaka. Zbijak na trampolinie to dodgeball. To skacząc na kwadratowych trampolinach możecie trafiać w siebie olbrzymią gumową piłką.

  We FlyParku codziennie są trenerzy, których o wszystko możecie zapytać i skorzystać z ich doświadczenia i wiedzy. Jeśli nie wiecie do czego służą poszczególne urządzenia, jak z nich korzystać, jak zrobić pierwsze akrobacje – pytajcie! Oni są tam dla Was!

  We Fly Parku możecie się cieszyć nieskrępowaną zabawą tak jak lubicie, ale możecie też przyjść na zajęcia zorganizowane. W każdą niedzielę między 11.00 a 13.00 można nauczyć się robienia salt na trampolinach. W czwartek zaś dzieci w wieku 8-13 lat można przyprowadzić na akrobatykę. Robienie różnego rodzaju akrobacji na trampolinach sprawia naprawdę niezłą frajdę. Frajda frajdą, ale Jump Fitness dopiero da Wam wycisk! Spróbujcie sami. Te zajęcia są dostępne dla osób powyżej 15 lat.

  We FlyParku możecie też zorganizować urodziny dla swoich dzieci. Ceny kształtują się w zależności od tego jaki pakiet atrakcji wybierzecie i czy zdecydujecie się na urodziny w tygodniu czy też w weekend. W każdym zaś pakiecie znajduje się dostęp do parku trampolin, salka urodzinowa dla gości, trener dostępny na terenie parku i skarpetki antypoślizgowe dla solenizanta.

  Skarpetki antypoślizgowe to ważna rzecz, gdy wybieracie się do parku trampolin. Wiadomo, skakanie w butach to nieszczególnie dobry pomysł, na boso zaś może być niebezpiecznie. Dlatego skarpetki są obowiązkowe. Możecie je kupić w recepcji podczas pierwszej wizyty. Nie zapomnijcie też o sportowym stroju. Skakanie w dzinsach nie jest ani wygodne ani bezpieczne. Panie powinny też przed wejściem zdjąć biżuterię, zwłaszcza kolczyki i łańcuszki.

  Jeśli myślicie, że park trampolin to nie dla Was, to dajcie się namówić na pierwszą wizytę. Sama miałam sporo wątpliwości. I powiem Wam, że to naprawdę doskonały sposób na spędzenie czasu z dziećmi,. Ostrzegam lojalnie. Trudno je potem z Flyparku wyciągnąć do domu. A dla dorosłych to też niezłe ćwiczenie na odstresowanie. Żeby wskoczyć do basenu z gąbkami, odpaść od ścianki wspinaczkowej czy po prostu opaść na trampolinę trzeba w pewien sposób rozluźnić ciało, a to najprostszy sposób na relaks.

  Polecamy!

  KOSZALIN FLYPARK

  Bohaterów Warszawy 2a, 75-211 Koszalin
  tel. 575 131 002
  e-mail: koszalin@fly-park.eu

  tel. 575 131 002
  e-mail: reklamacje@fly-park.eu franczyza@fly-park.eu

  Godziny otwarcia:
  10:00 – 21:00 (codziennie)