Piąty Fuck Up w Koszalinie!


  Czy Wy w ogóle pamiętacie, że jutro już piąty Fuck Up Night w Koszalinie? My przyznajemy się bez bicia, że kompletnie zapomnieliśmy. W listopadzie w Koszalinie impreza dosłownie goni imprezę!

  Prelegent nr 1

  Jak zwykle to historie prelegentów. Historie porażek. Tomasz Potoczny opowie o tym jak skończyć dwa kierunki studiów, „zmarnować” na to 4 lata i nie podjąć się pracy w zawodzie, po to żeby szybko zbudować dużą grupę partnerów w biznesie marketingu społecznościowego i jeszcze szybciej upaść. Następnie opowie o tym jak nie wyciągać z tego wniosku, zrobić to samo, ale w innej firmie i zostać z długami, by potem stracić całe swoje oszczędności i zostać z jeszcze większymi. To najlepsze co przydarzyło mu się w życiu, bo jak twierdzi nie ma porażek, są tylko lekcje. Tomasz Potoczny jest Coachem ICF, a jego specjalizacją są relacje damsko-męskie. Zajmuje stanowisko dyrektor okręgowego w firmie Souvre Internationale.

  Prelegent nr 2

  Drugi prelegent to Błażej Gałkowski. Zdradzi nam receptę na mniejsze i większe wpadki edukacyjne, inwestycyjne i wydawniczych. Nasz Fuckuper uczył w szkołach dla młodzieży i dorosłych, wykładał językoznawstwo na UW, szkolił i rekrutował nauczycieli, tworzył programy nauczania dla szkół wyższych. Obecnie prowadzi Wydawnictwo Barbelo i Agencję Wydawniczą Imprint Media. Projektuje książki, redaguje, tłumaczy, pomaga self-publisherom i inwestuje w nieruchomości.

  Zestaw całkiem zacny. Nie przegapcie tego! 16 listopada 2017 roku w Teatrze Variete Muza o 18.30. Nie zapomnijcie o bezpłatnej rejestracji tutaj.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.