Pożegnanie lata w Parku Wodnym Koszalin


  Jeśli chcecie pożegnać lato wybierzcie się w najbliższą sobotę do Parku Wodnego. Będzie jesiennie, ale z letnią nostalgią.

  W sobotę, 23 września koszaliński aquapark zaprosi miłośników saunowania, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z tą formą relaksu do odwiedzenia Strefy Saun. W tym dniu w godzinach funkcjonowania saunowej strefy saunamistrzowie Parku Wodnego będą do Waszej dyspozycji. Chcecie dowiedzieć się w jaki sposób poprawnie saunować? Dlaczego warto korzystać z saun i łaźni? Jak długo powinna trwać kąpiel saunowa? Jakie są przeciwwskazania? Na te i na inne pytania odpowie obsługa Strefy Saun koszalińskiego aquaparku.

  Również w sobotę, 23 września gabinety masażu i odnowy biologicznej w Małym spa będą ogólnodostępne dla wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat zabiegów pielęgnacyjnych i masaży wykonywanych przez kadrę strefy wellnes. – Saunarium i Małe spa będą czynne w tym dniu od godziny 12.00 do 22.00, i przez cały dzień będzie odbywała się promocja poprawnego saunowania, a o godzinie 18.00 zaprosimy chętnych do uczestnictwa w specjalnym rytuale ,,W jabłkowym sadzie”, który otworzy cykl ceremonii zapachowych w ramach wydarzenia „Pożegnanie lata”. To nie koniec sobotnich atrakcji, tego dnia mamy jeszcze jedną niespodziankę, ale nie będę zdradzał szczegółów. Zapraszamy do odwiedzenia nas w sobotę – informuje Jacek Sinkiewicz kierownik obiektu Park Wodny Koszalin.

  Program rytuałów saunowych:

  18.00 – ,,W jabłkowym sadzie”
  19.00 – ,,Babie lato”
  20.00 – ,,Na wrzosowisku”
  21.00 – ,,Pierwsze przymrozki”

  Ważne: wejście w tym dniu do Strefy saun będzie w cenie biletu wstępu i karnetu.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.