Ruszają prace nad TEDxKoszalin 2017!


  Fot. Edyta Kieliańska

  Pamiętacie zeszłoroczny TEDxKoszalin? Pierwszą tego typu konferencję w Koszalinie, która na cały dzień wypełniła Bałtycki Teatr Dramatyczny? Otrzymaliśmy informację, że amerykańska organizacja TED pozytywnie oceniła koszalińską konferencję, co oznacza, że licencja dla TEDxKoszalin została przedłużona na kolejny rok. Rozpoczęły się przygotowania do TEDxKoszalin 2017!

  Na organizacji konferencji nikt nie zarabia, dlatego organizatorzy ponownie zwracają się do wszyskich, którzy chcą i mogą wesprzeć TEDXKoszalin w jakiejkolwiek formie. Oczywiście poszukiwani są sponsorzy, którzy dzięki TEDxKoszalin mogą uzyskać doskonałą promocję i poprawić rozpoznawalność swojej marki czy produktu wśród ceniących sobie nowe, świeże idee koszalinian. Zespół, który pracuje nad konferencją poszukuje też nowych członków. Jak mówi Ali Al-Saiedi, koordynator TEDxKoszalin, jest mnóstwo obszarów, które czekają, by się nimi zająć. Istotną częścią tej imprezy są wolontariusze, bez których nie udało by się tak perfekcyjnie przeprowadzić konferencji. Jeśli chcielibyście pomóc w tym zakresie – TEDxKoszalin czeka na Was.

  Nowa konferencja to nowe wyzwania. Tym razem zespół TEDxKoszalin postawił sobie za punkt honoru sprawić, by jakość poszczególnych prelekcji była jak najwyższa. – Za pierwszym razem skupiliśmy się przede wszystkim na samej organizacji. Na tym żeby konferencja okazała się sukcesem. Teraz, z zeszłorocznymi doświadczeniami, chcemy zająć się prelegentami i ich wystąpieniami. Tak, by były jak najlepsze – mówi Ali Al-Saiedi.

  Jeśli więc jakaś idea wyznacza cel i kierunek Twojego działania i chciałbyś się tym podzielić, jeśli prowadzisz badania, o których chciałbyś opowiedzieć lub robisz rzeczy, o których warto, by wiedzieli inni i myślisz, że mógłbyś być prelegentem na TEDxKoszalin to skontaktuj się z organizatorami.

  Organizatorzy TEDxKoszalin chętnie też przyjmują i czekają wręcz na propozycje od Koszalinian. Jeśli są osoby, które chcielibyście usłyszeć i zobaczyć na tegorocznej konferencji to opowiedzcie o tym zespołowi TEDxKoszalin.

  Warto też, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zapisać się na newsletter. Wtedy będziecie na bieżąco z wszelkimi informacjami, które sukcesywnie będą się pojawiać.

  Zajrzyjcie na stronę www.tedxkoszalin.pl lub napiszcie maila organizatorzy@tedxkoszalin.pl.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.