W sobotę zajrzyjcie na Targi Mama Tata Dziecko!


  Wrzesień tradycyjnie jest miesiącem, w którym koncentrujemy się na dzieciach.W Koszalinie wrzesień zacznie się Targami Mama Tata Dziecko. To największe targi w regionie poświęcone dzieciom i rodzinie.

  Znajdziecie tu ponad 70 wystawców. Będą to firmy i instytucje, które kierują swoją ofertę do rodzin, a także do przyszłych rodziców, matek i ojców oraz ich dzieci. Wystawcami będą firmy z branży edukacyjnej, medycznej, dbałości o zdrowie i urodę szczególnie w trakcie i po ciąży, usługodawcy kierujący swoją ofertę do rodziców i dzieci, od wyjazdów na kolonie i wczasy po organizację urodzin czy innych imprez okolicznościowych. Dowiecie się także jaką pomoc możecie uzyskać od władz samorządowych czy rządowych np. jak złożyć wniosek o 500+ czy jak gmina Koszalin dba o zdrowie koszalińskich dzieci. Na targach pojawią się wystawcy oferujący produkty specjalistyczne i te potrzebne w codziennym życiu rodziny.

  Szprycha Cafe, Grillujemy Regionalnie, Lody Naturalne, Pracownia Lodów, Gofry, Poilisz Tajskie Lody oraz Wata Cukrowa zadbają o Wasze żołądki podczas tej sobotniej imprezy targowej. Targi można odwiedzać już od godziny 10.00. Godzinę później zacznie działać strefa warsztatowa. Tam będziecie mogli zasięgnąć porady w zakresie rozwoju mowy dziecka i dowiecie się co to jest EEG Biofeedback. O 15.00 rozpocznie się warsztat fotelikowy. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości w kwestii doboru fotelika samochodowego to tu będziecie mogli je rozwiać. Dla chętnych będą także warsztaty garncarskie i florystyczne. Zasad udzielania pierwszej pomocy będą uczyć koszalińscy Ratownicy Medyczni PCK. Yellow Park zapewni program bogaty w doświadczenia, a Szkoła Tańca King Dance będzie wciągać dzieci do tanecznych zabaw. Będzie również uwielbiana przez dzieci dmuchana zjeżdżalnia, a Przedszkole Kamyczek pomaluje dzieciom buźki.

  Wśród wystawców znajdziecie AJKAN for Kids, Pracownię MOYA, Pracownię Ceramiczną Czwarte Niebo, dystrybutora wyciskarek do owoców marki Kuvings i IQ Szkoła Pamięci. Obecna będzie też firma obuwnicza Igor Polska i Pracownia Artystyczna Shekoku, Nuvolla Kids & Designe zaprezentuje meble dla dzieci.

  Nie sposób zaprezentować wszystkich kilkudziesięciu wystawców. Radzimy przyjść i obejrzeć wszystko na własne oczy. To niezwykła okazja, by tak szeroką ofertę znaleźć w jednym miejscu.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.