Jak stylowo przejść przez słoneczne lato?


  I oto jest! Z opóźnieniem, kilkoma falstartami i po bardzo długim rozbiegu w końcu zawitało do nas prawdziwe lato. Komponowanie stylowych kreacji, podczas gdy Twoje ciało rozpieszczają promienie słońca, to nie lada wyzwanie, które jednak warto podjąć, by podkreślić swoje naturalne piękno. Nie wiesz, jakie są najlepsze stylizacje na lato? Jak skomponować swój uniwersalny zestaw na ciepłe dni, który sprawi, że będziesz czuła się atrakcyjne i komfortowo? Bardzo dobrze trafiłaś, rozwieję twoje wątpliwości.

  Jak słońce wpływa na włosy?

  Zacznijmy od góry. Niezależnie od tego, czy spędzasz lato w mieście, wyruszasz na górskie szlaki czy nadmorskie plaże, Twoje włosy narażone są na negatywne działanie promieni słonecznych. Czy wiesz, że podczas promieniowania ultrafioletowego zachodzi w ich strukturze taki sam proces niszczenia, jak podczas ich farbowania? Powoduje to wysuszanie włosów, utratę ich blasku i rozdwajanie końcówek. Zadbaj z głową o swoją głowę!

  Moja recepta – chusty i apaszki

  Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na ochronę włosów przed słońcem są nakrycia głowy. Aby uniknąć przykrych niespodzianek i konieczności obcięcia włosów, zapoznaj się z moim e-bookiem, w którym zaprezentuję ci kilka gotowych pomysłów, jak zawiązać apaszkę latem. Dzięki nim nie tylko ochronisz swoją głowę, ale również zabłyśniesz podczas wakacyjnych wyjazdów. Wiązanie apaszki wcale nie musi być nudne, smutne i bez wyrazu. Pobierz darmowy poradnik, a dowiesz się m.in. jak zawiązać apaszkę na włosach w elegancki i stylowy sposób. Niezależnie od tego, czy masz krótkie, czy długie włosy, z grzywką, czy bez, jestem pewna, że znajdziesz coś dla siebie. Dodatkowo zaprezentuję ci prosty i bardzo komfortowy sposób zawiązania chusty na ramionach, która ochroni Twoje ciało przed poparzeniami słonecznymi. W poradniku poznasz 20 sposobów wiązania szali i apaszek, a także dowiesz się, jak otulić swoją szyję w chłodniejszy wieczór, przyozdobić nadgarstek, czy zrobić stylowy pasek. Pobierz darmowy e-book i przekonaj się sama!

  UDOSTĘPNIJ
  Stylistka i doradcą wizerunku. Robi rewolucje w wizerunku kobiet i mężczyzn, pomagając im odnaleźć własny styl i wydobyć ich piękno. Prowadzi własny program "o!Kurenna" w TV Max, pisze felietony do prasy, prowadzi warsztaty stylu dla osób prywatnych, szkolenia z zakresu dress code dla firm oraz szkolenia sprzedażowe dla marek modowych. Jest autorką pierwszego w Polsce stylowego kursu online „Podstawy damskiej garderoby w 9 dni". Jako osobista stylistka pomoże znaleźć Twój styl, żeby był zgodny z osobowością, typem urody i sylwetki, trybem życia i rodzajem pracy. Podpowie, jak rozsądnie kupować ubrania, by zawsze mieć w co się ubrać.