Super oferta karnetów Parku Wodnego Koszalin


  Warunki atmosferyczne nie sprzyjają aktywności fizycznej oraz relaksowi na świeżym powietrzu. Dlatego koszaliński Park Wodny chce zainteresować Państwa możliwością ćwiczeń i odpoczynku przy zachowaniu niskiej ceny. Karnety do koszalińskiego aquaparku dostępne są już od 65 złotych za miesiąc.

  Park Wodny Koszalin w swojej ofercie ma szeroki wachlarz karnetów dostosowanych na każdą kieszeń. W każdym segmencie karnetów (oprócz karnetu indywidualnego Platynowego) klienci do wyboru mają cztery rodzaje karnetów: VIP, Premium, Standard, Basic. Rodzaj karnetu decyduje o dostępie do stref, dziennym czasie pobytu oraz cenie.

  Dużą popularnością wśród mieszkańców Koszalina cieszy się karnet Rodzinny Błękitny, z którego bardzo chętnie korzystają rodziny. Posiadanie karnetu Rodzinnego na okaziciela pozwala na dużą dowolność w dysponowaniu wejściami do Parku Wodnego Koszalin. Karnet Rodzinny Błękitny w zależności od opcji to koszt od 82 do 195 złotych. Warto zaznaczyć, że w opcji VIP klient zapłaci jedynie 8 zł za godzinę pobytu i korzystania ze wszystkich stref aquaparku!

  Dla osób, które chciałyby regularnie uczęszczać do aquaparku, jest w ofercie karnet indywidualny Brązowy, który kosztuje od 65 do 140 złotych lub karnet indywidualny Srebrny, który kosztuje od 110 do 210 złotych w zależności od wybranej opcji. Karnety różnicuje ilość dostępnych wejść. Karnet Brązowy oferuje 8 wejść w miesiącu, natomiast karnet Srebrny 15 wejść.

  Dla pasjonatów aktywności fizycznej w wodzie i relaksu w saunarium koszalińskiego aquaparku, którzy chcieliby uprawiać sport codziennie Park Wodny oferuje karnet indywidualny Złoty, który kosztuje od 160 do 270 złotych w zależności od wybranej opcji. Przy zakupie tej opcji ilość wejść w miesiącu jest bez ograniczeń.

  Natomiast karnet indywidualny Platynowy upoważnia do korzystania ze wszystkich stref Parku Wodnego Koszalin tj. strefy saun, strefy rekreacyjnej i basenu sportowego 7 dni w tygodniu w godzinach otwarcia poszczególnych stref obiektu. Karnet, dzięki któremu można korzystać z obiektu bez ograniczeń czasowych to koszt 380 złotych.

  Więcej informacji na stronie aquapark.koszalin.pl lub pod numerem telefonu 94 721 60 06.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.