Super promocja i Kino na leżakach w Parku Wodnym Koszalin!


  Podczas długiego sierpniowego weekendu, a dokładnie we wtorek 15 sierpnia koszaliński aquapark przygotował dla klientów nie lada gratkę! Miłośnicy pływania i rekreacji będą mogli w tym dniu skorzystać z wyjątkowej promocji, biletu upoważniającego do korzystania z basenów rekreacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych za 1 zł! Z promocji będzie można skorzystać od godziny 21.00 do 24.00! Dodatkową atrakcją wieczoru będzie ,,Kino na leżakach”, które w tym dniu odwiedzi aquapark z wakacyjnym pokazem komedii ,,Jak Bóg da”. Na kinomanów na plaży aquaparku czekać będzie ponad 200 leżaków, a wejście na seans filmowy bez dostępu do basenów jest bezpłatne – plaża Parku Wodnego Koszalin.

  Masz dwie opcje, Ty wybierasz!

  1. Kupujesz bilet za 1 zł upoważniający do korzystania z basenów rekreacyjnych                     z możliwością oglądania seansu filmowego w strefie zewnętrznej rekreacji. Dzięki temu zyskujesz możliwość podwójnej zabawy. Korzystasz  z atrakcji na basenie                i oglądasz seans filmowy.

  Bilety w sprzedaży w kasach Parku Wodnego Koszalin w dniu promocji od godz. 20.30.

  2. ,,Kino na leżakach” wstęp bezpłatny. Do oglądania filmu zapraszamy na plażę              w zewnętrznej strefie rekreacji w Parku Wodnym Koszalin. Wejście na seans                od strony terenów zielonych przy aquaparku.

  Szczegółowe informacje pod nr tel: 94 721 60 06

  www.aquapark.koszalin.pl

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.