Targi Mama Tata Dziecko


  Początek września to dla rodziców szkolniaków bardzo istotny termin. Kończą się wakacje i rozpoczyna się rok szkolny. Tym razem rok szkolny możecie rozpocząć w bardzo przyjemny sposób. 2 września zajrzyjcie do koszalińskiej Hali Sportowo-Widowiskowej! To wydarzenie zainteresuje również rodziców maluchów, ale warto by zajrzały tu również pary spodziewające się dziecka czy wręcz dopiero planujące spodziewanie się.

  Targi Mama Tata Dziecko to po prostu wydarzenie skierowane do rodziców i ich dzieci. W jednym miejscu znajdziecie firmy i instytucje, które kierują swoją ofertę do rodzin. Wystawcami będą firmy z branży edukacyjnej, medycznej, zdrowia i urody, szczególnie w trakcie i po ciąży. Będą usługi organizacji wyjazdów na kolonie i wczasy. Wystawiać będą się firmy, które organizują dziecięce urodziny czy inne imprezy okolicznościowych. Znajdziecie tu nawet konsultantkę ślubną i dziecięcych fotografów.

  Na targach dowiesz się także jaką pomoc możesz uzyskać od władz samorządowych czy rządowych np. jak złożyć wniosek o 500+ czy jakie zdrowotne akcje profilaktyczne gmina Koszalin organizuje dla swoich mieszkańców. Na targach pojawią się wystawcy oferujący produkty specjalistyczne i te potrzebne w codziennym życiu rodziny.

  Obecnie chęć udziału w targach zgłosiło ponad 30 firm. Są to firmy lokalne i ogólnopolskie. Na targach będą 3 specjalne strefy. Jedna to strefa „handmade” czyli specjalne miejsce dla rękodzieła artystycznego kierowanego dla dzieci i rodzin, firm prowadzących manufaktury czy po prostu osób, które w zaciszu własnego domu tworzą po prostu ładne rzeczy. Do przytulania, do wystroju wnętrz, do ubrania, a nawet do jedzenia.

  Druga strefa to strefa edukacyjno-warsztatowa, w której będzie można zaczerpnąć wiedzy w różnorakim zakresie. Dowiecie się jak współpracować z dzieckiem, aby osiągało lepsze wyniki w nauce. Grupa Ratownictwa PCK Koszalin będzie uczyć pierwszej pomocy w sytuacjach domowych takich jak zakrztuszenie się dziecka czy brak oddechu u niemowlaka.

  Trzecia strefa to strefa FUN czyli obszar zabawy i swobodnej twórczości dla rodziców i ich pociech. Tu będzie można zostawić swoje dziecko tak, aby swobodnie porozglądać się po stoiskach, na których w promocyjnych cenach będzie można zakupić produkty lub usługi dla rodzin.

  Warto odwiedzić Halę Widowiskowo Sportową 2 września między 10.00 a 17.00, by w jednym miejscu zobaczyć, co ciekawego mają do zaoferowania firmy z regionu dla rodzin i ich dzieci. Więcej informacji oraz aktualna lista wystawców na www.targimtd.pl. Wstęp na targi jest bezpłatny. Zapraszamy!

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.