Ruszyła bezpłatna rejestracja na TEDx Koszalin!


  Pierwszy TEDx Koszalin już coraz bliżej! Dziś rusza rejestracja uczestników więc przypominamy – wstęp na konferencję jest bezpłatny, ale żeby zarezerwować sobie miejsce trzeba dokonać elektronicznej rejestracji na stronie TEDx Koszalin Spieszcie się, bo ilość uczestników jest ograniczona.

  Znamy już pierwszych koszalińskich prelegentów! Na deskach Bałtyckiego Teatru Dramatycznego wystąpi 8 prelegentów. Będziecie mogli też posłuchać utworów zagranych na niezwykłym instrumencie. Wszyscy stanowią niezwykłą mieszankę pasji i interesujących doświadczeń.

  Posłuchamy między innymi Agnieszki Marczak, certyfikowanego coacha, trenera biznesu i liderki koszalińskiego Klubu Przedsiębiorczych Mam. Jej autorski program coachingowy MamaTime, oparty na narzędziu Points of You® pomógł wielu mamom wrócić do życiowej równowagi. Na scenę wejdzie również pochodząca z Koszalina Joanna Dudziak – mentor, mówca profesjonalny, konsultant, mediator sądowy, wykładowca, felietonistka. Kolejną kobietą tej soboty w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym będzie Attabeira Turowski, Dominikanka, nauczycielka, tancerka i piosenkarka. Pochodzi z rodziny silnie związanej z folklorem Dominikany, od dziecka otoczona tańcem i muzyką zarówno ludową jak i nowoczesną. Razem z mężem Krzysztofem Turowskim szykują prelekcję, której się zupełnie nie spodziewacie.

  O polskich doświadczeniach opowie Wam Torsten Münchow, aktor, reżyser, lektor dubbingowy. Szukając swoich korzeni dotarł do Koszalina i się z nim związał. Do kompletu mamy przedsiębiorcę z Afryki, który uznany został w zeszłym roku przez serwis IT News Africa za jedną z dziesięciu najważniejszych osób w branży technologicznej w Afryce. Oczywiście pochodzi z Koszalina. Będzie też Nocna Ściema i Leśna Piątka, ale również wraki i podwodne jaskinie. Chcecie wiedzieć czy reklama kłamie? Nasz prelegent też tego nie wie, ale czy można wierzyć autorowi bloga www.mediafun.pl? Podsumowując listę prelegentów, to ona jest olśniewająca, ale sam prowadzący już by wystarczył za gwiazdę. Nie, nie powiem Wam kto to. Kliknijcie na www.tedxkoszalin.pl.Przy okazji zarejestrujcie się!

  HappyKoszalin.pl jest patronem medialnym konferencji. Wiecie dlaczego? Bo bliska jest nam idea, która przyświecała organizatorom. Czegoś nam brakuje? To zróbmy to sami. Bo lubimy się inspirować, słuchać historii innych ludzi, które sprawiają, że zmieniamy swój punkt widzenia. Change your perpective. To hasło pierwszego koszalińskiego TEdx-a. Bądźcie jego częścią.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.