TEDxKoszalin 2017 – ruszyła rejestracja!


  W listopadzie tego roku Koszalin po raz drugi dołączy do grona miast na całym świecie, które są organizatorami TEDx-ów. 25 listopada 2017 na scenie Filharmonii Koszalińskiej znów będziemy świadkami niezwykłych rzeczy. Jeśli byliście w zeszłym roku na pierwszym koszalińskim TEDx-ie to myślę, że pamiętacie atmosferę, która mu towarzyszyła. Chcemy to powtórzyć. Znów chcemy poczuć się wspólnotą ludzi, którzy współtworzą to miasto.

  Koszalinianie zaskoczyli nas w zeszłym roku. Wielu z Was musieliśmy odesłać z kwitkiem, bo nie dla wszystkich starczyło miejsc w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym. Dlatego w tym roku spotykamy się w koszalińskiej Filharmonii. Tu jest więcej miejsc, ale ich liczba jest ograniczona. Rejestracja właśnie się rozpoczęła. Udział w TEDx-ie jest jak zwykle bezpłatny, ale ze względów organizacyjnych będziemy sprawdzać imienne wejściówki. Możecie je zdobyć tutaj.

  Czego możecie się spodziewać w tym roku? Naprawdę ekscytujących prelegentów. Znane nazwiska, nieznane również. Trochę technologii, trochę przekraczania granic. Wiele nowych idei. Chcemy byście otworzyli swoje umysły i sprawdzili w jakim rytmie działają. Takie jest bowiem hasło tegorocznego TEDxKoszalin.

  The rhythm of the mind

  Janina Bąk, Magdalena Jackowska-Rejman, Krzysztof Kuczkowski, Maciej Hojszyk, Tomasz Manikowski, Sebastian Szajner, Kamil Kozieł, Marek Zmysłowski, Łukasz Gołąbicki i Rafał Żak. To oni będą Was inspirować, zmuszą do myślenia, do spojrzenia na wiele spraw z innej perspektywy. Każdy z dziesięciu prelegentów ma osiemnaście minut, by przekazać Wam ideę, która ma potencjał zmienić Wasz punkt widzenia.

  O odpowiedni poziom naszej energii podczas tych pięciu godzin konferencji zadba Koszalińska Kuchnia Społeczna. Będzie też kawa, herbata i networking czyli rozmowy. Z prelegentami, z uczestnikami, z organizatorami.

  Wszyscy, którzy tworzą koszaliński TEdx robią to społecznie. Z potrzeby stworzenia przestrzeni do wymiany myśli, potrzeby bycia zainspirowanym. Jeśli czujesz, że mógłbyś być przydatny – dołącz do nas. Napisz maila na adres organizatorzy@tedxkoszalin.pl.

  Jeśli chcecie być częścią Koszalina, jakiego sobie życzycie – pełnego pasji, zainteresowanego światem, inspirującego się najświeższymi ideami bądźcie z nami w sobotę 25 listopada.

  HappyKoszalin.pl jest dumny, że może być patronem medialnym TedxKoszalin 2017.

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.