Warsztaty sportów wodnych w Parku Wodnym Koszalin


  Misją Parku Wodnego Koszalin jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz bezpiecznego zachowania się w wodzie. Dzieci najlepiej uczą się przez zabawę, a tej w koszalińskim aquaparku nie brakuje. Mogli się o tym przekonać uczestnicy Sportowej Majówki czy Dnia Dziecka, którzy ten czas spędzili na zabawie i warsztatach edukacyjnych. Zdobyta wiedza z pewnością przyda się w trakcie wakacyjnych wyjazdów nad wodę.

  W najbliższy weekend 8 i 9 lipca w godzinach 14.00 – 18.00 Park Wodny zaprasza do udziału w Warsztatach sportów wodnych. Sobota i niedziela wypełniona będzie szaleństwem wodnej zabawy. Trzeba zabrać ze sobą mnóstwa pozytywnej energii i dobrego humoru. Na ten weekend Park Wodny Koszalin przygotował szeroki program sportowych zajęć prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów. Zbliżający się weekend będzie kontynuacją warsztatów podczas których dzieci pod okiem profesjonalnych instruktorów będą mogły doskonalić i rozwijać swoje umiejętności w sportach wodnych. W dniach 8 i 9 lipca WakePark Koszalin przygotował warsztaty pływania na deskach SUP oraz kajakach. Klub Płetwonurków Bajkonur po raz kolejny pokaże piękno życia po drugiej stronie lustra wody oraz poszerzy wiedzę dzieci z zakresu nurkowania. Szkółka pływacka Depka przygotowała specjalny program dzięki, któremu najmłodsi podczas zabawy wchłoną ogromną dawkę zasad potrzebnych do bezpiecznego zachowania się w wodzie, a przy tym nauczą się podstaw pływania. Ratownicy ze Szczecińskiego WOPR-u pokażą i wyjaśnią zasady, jak krok po kroku udzielić pierwszej pomocy. Każdy bez wyjątku będzie mógł skorzystać z wodnych gadżetów dostępnych na stoisku sklepu DECATHLON. Podczas wypożyczania sprzętu będzie możliwość zasięgnięcia profesjonalnego doradztwa u specjalistów z działu pływackiego sklepu DECATHLON Koszalin, ale to nie wszystko. Jak zawsze w koszalińskim aquaparku nie zabraknie zdrowej sportowej rywalizacji podczas zawodów na najszybszy zjazd na zjeżdżalni rekreacyjnej czy rodzinnych zawodów w piłkę wodną. W trakcie Warsztatów sportów wodnych nie zabraknie również wodnych zabaw z animatorami, nagród, słodyczy i mnóstwa dobrej zabawy.

  Program:

  Sobota 8 lipca

  14.00 – 18.00 – Stoisko ze sprzętem i gadżetami wodnymi do wypożyczenia dla klientów od sklepu DECATHLON – strefa rekreacji

  14.00 – 17.00 – Warsztaty nurkowania i animacje podwodne z klubem BajkoNur – basen sportowy

  14.00 – 17.00 – Pokazy i warsztaty z WakePark Koszalin – basen sportowy

  14.00 – 17.00 – Warsztaty nauki pływania prowadzone przez szkółkę nauki pływania DEPKA – basen do nauki pływania

  15.00 – 15.30 – Zabawa z piłką wodną – konkurencje z nagrodami dla rodzin – basen do nauki pływania

  16.00 – 16.15 – Pokazy ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy przedmedycznej

  17.00 – 18.00 – Zabawy, konkursy, animacje wodne z instruktorem/animatorem

  Niedziela 9 lipca

  14.00 – 18.00 – Stoisko ze sprzętem i gadżetami wodnymi do wypożyczenia od sklepu DECATHLON – strefa rekreacji

  14.00 – 17.00 – Warsztaty nurkowania i animacje podwodne z klubem BajkoNur – basen sportowy

  14.00 – 17.00 – Pokazy i warsztaty z WakePark Koszalin – basen sportowy

  14.00 – 17.00 – Warsztaty nauki pływania prowadzone przez szkółkę nauki pływania DEPKA – basen do nauki pływania

  14.30 – 15.30 – Zabawy, konkursy, animacje wodne z animatorem

  15.00 – 15.30 – Zawody na najszybszy zjazd dla dzieci

  16.00 – 16.15 – Pokazy ratownictwa wodnego i pomocy przedmedycznej

  16.30 – 17.00 – Zawody na najszybszy zjazd dla dzieci

  17.00 – 18.00 – Zabawy, konkursy, animacje wodne z animatorem

  UDOSTĘPNIJ
  Dziennikarka. Pracowała w "Architekturze-murator", Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.